להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 

דקים

דקים הם סוג של רצפה מאוד יפה העשויה מעץ שורות שורות של עץ מחוברות יחדיו. דקים שלא כמו פרקט לרוב מגיעים בצבע חום כהה, ובחתיכות יותר גדולות. דקים מתאימים יותר למקומות ציבוריים, הרבה מסעדות ובתי קפה מתהדרים ברצפות דקים, פרקט מתאים יותר לבתים משרדי עבודה או אולמות כדורסל, ניתן לראות דוגמאות של פרקטים , דקים ניתן לראות בהמון מקומות, זוהי רצפה נוחה, לא דורשת יותר מידי מאמץ בניקיון. דקים מתאימים גם מאוד למרפסות וגינות המון אנשים מעצבים כך את הגינה או המרפסת שלהם, בגלל הנוחות והיופי של דקים. 

דקים מורכבים מקורות של עץ המחוברים זה לזו על ידי מסמרים כך שנוצר רווח דק נורא בין הקורות ובסופו של דבר נוצרת רצפת עץ אחידה. העצים שאנו בוחרים לשם הרכבת דקים חשובים מאוד, ככל שהם יהיו רכים יותר הם יהוו לנו יותר בעיה ויהיו פחות איכותיים, ככל שעץ יותר קשה הוא מראה על הצפיפות שבו וכן על אי יכולת כניסת חרקים וזוחלים אליו שיוכלו להרוס אותו, קיים הבדל בין סוגי העץ המורכבים ברצפת דק ולכן חשוב לבדוק על רמת קשיחותו של העץ. 

היות ודקים נמצאים בחוץ חשוב שנדע איך לשמור עליהם גם מבחינת ניקיון גם מבחינת האקלים אליו הם נחשפים בחוץ התנאים שונים מאוד בין מקום פתוח לסגור. ישנם חומרי ניקוי מיוחדים לדקים כדי שנדע בדיוק איך לנקות אותם מבלי להרוס ניתן למרוח עליו שמנים כדי לשמר ולייבש אותו בדרך מסוימת. אם דקים נהרסים ומתבלים מהר משמע הם אינם כה איכותיים ולכן רצוי לחדש אותם באחרים. דקים מוסיפים רבות מבחינה חיצונית הם יפים ותורמים לכל סוג של עיצוב חשוב רק לבחור את סוג העץ בתבונה וללכת על משהו איכותי, לשלם סכום זול על דקים לא אומר שלא נצטרך להשקיע יותר בהמשך. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רצפת דקים התקנת דקים דקים דקים מחירי דקים דק לגינה דקים מעץ בניית דקים אריחי דקים דק סינטטי