להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 

מרקיזות

מרקיזות הם סוג של סוכך, מאוד שימושי ומאוד חיוני ויעיל בהמון בתים. מרקיזות הם סוכך עשוי אלומיניום שלא מחליד שניתן לקפל אותו כאשר לא רוצים בו, או בצורה ידנית או בדרך חשמלית. קל מאוד להרכיב מרקיזות והן לא דורשות תחזוקה כבדה או מעיקה. מרקיזות עוזרות לנו בקיץ כהגנה מפני השמש והצללה, וגם בחורף מפני גשם וכד'. אנשים מתקינים מרקיזות במרפסות בחצרות ובגינות, וזאת כדי להקל מפני שמש כבדה או להגן מפני גשם ורטיבות. אנו יכולים להשתמש בהן לכמה שעות ולקפל אותן הן לא חייבות להיות כל הזמן או כל היום, רק בשעות הצורך שלנו. 

ההבדל בין סוכך קבוע לבין מרקיזות הוא שסוכך נשאר קבוע פתוח ללא יכולת לקפלו הוא תמיד שם באותה צורה ובאותו מראה. ישנם סוככים קבועים לבריכה לחניה לחצר, תלוי מה השימוש ולשם מה אנו צריכים סוכך או מרקיזות. לכן אנו קודם צריכים להגדיר לעצמנו את הצרכים לדעת מה אנו רוצים שיהיה ואם אנו מחפשים דבר מה קבוע או שאנו אוהבים לגוון ולהשתמש רק בשעות הצורך. בדרך כלל מרקיזות הן מעוגלות ולכן נותנות פתרון מכל הצדדים כמעט ולא רק מלמעלה כמו סוככים לכן המון מעדיפים אותם יותר. 

אם אנו בעלי מרפסת פרטית או חצר אנו יכולים להשתמש במרקיזותוכן פרגולות חניה ולקפלן בזמנים שאין בהן צורך במיקומם. ניתן לשנותב אמצעות מרקיזות את האווירה במקום בשניות גם על ידי קיפולן. מרקיזות תורמות רבות ומשמשות אותנו בכל עונה, הן לא מתקלות ומתבלות בגלל החומר מהן עשויות ובגלל יכולת הקיפול בזמן שאין צורך בהן. מרקיזות יאפשרו לנו לשבת ברוגע ונחת במרפסת בלי להגביל בגלל מזג האוויר אם חם מידי והשמש יוקדת אם יש טפטוף של גשם, ניתן לברר לגבי סוגי מרקיזות ולרכוש לכמה מקומות אפילו.