להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס
פרגודים שימושיים לבית

פרגודים הינם מחיצות המשמשות ליצירת הפרדה בין חללים שונים באותו חדר. פרגודים עשויים להיות שימושיים ביותר עבור יצירת מחרב מחיה נוח בבית מגורים במיוחד בחדרים גדולים יחסית הדורשים מחיצות בין חלקיו השונים של החדר. יש לזכור שפרגודים הם אינם מוצר אופטימאלי ליצירת חציצה בין חלקי החדר השונים. פרגודים מונעים אמנם את קו הראייה בין החלקים השונים של החדר, אולם יש לזכור שאותם פרגודים לא באמת מפרידים את חלקי החדר השונים.
 
פרגודים מונעים אמנם קו ראייה ישיר, אך פרגודים כן משאירים מרווח באזור הרגליים ובאזור גבוה יותר, דרכו יכול להיכנס אור ואוויר. למרווח זה שנשאר יש יתרונות שכן לא צריך תאורה מיוחדת עבור אותם פרגודים וגם יש בשטחם זרימה רבה של אוויר. פרגודים איכותיים עשויים לשמש אותנו באופן מוצלח ביצירת מרחבים נוחים בתוך חדרי בית המגורים שלנו, אולם יש גם לזכור שאותם פרגודים איכותיים הם גם פרגודים התורמים למראה ועיצוב הבית כולו. פרגודים איכותיים לא בהכרח תורמים רק ליצירת אותה פינה נסתרת אלא מוסיפים נפח מיוחד לעיצוב החדר והבית כולו.

כיום ניתן למצוא בגלריית רהיטי גינה פרגודים בצורות, צבעים ועיצובים שונים ומגוונים. בחירת פרגודים אינה תמיד משימה קלה ופשוטה ועלינו לדעת בידוק אליו פרגודים אנו מחפשים. בגלל שברוב הבתים אין פרגודים עבור רבים השימוש בהם הוא לא בגד אופציה, רבים פשוט לא מכירים את אותם פרגודים ולא יודעים על האופציה בשימוש בהם. למרות זאת אחרים שכן מכירים ביתרונותיהם של פרגודים עשויים להרוויח רבות מהשימוש בהם. פרגודים איכותיים עשויים להיות נדבך חשוב בעיצוב בית המגורים שלנו. יצירת שטחים מוסתרים ופינות חסומות. היתרונות של פרגודים הם רבים ובמידה ונוכל יש לבחון את הצבתם במקומות רבים בבית המגורים שלנו. בבתים רבים ניתן להציב פרגודים בחדר השינה.
 
פרגודים אלה עשויים לסייע לנו כאשר חדר השינה מורכב מחלל אחד, במקרים אלה במידה ואחד מבני הזוג מבקש להדליק אור או להתלבש מבלי להאיר ולהפריע לבן הזוג שלו, הוא יכול לעשות זאת מאחורי הפרגוד. כך הוא יוכל להתלבש ולהתארגן מבלי להעיר את בן או בת הזוג שישנים. פרגודים עשויים להיות שימושיים גם עבור חדרים משותפים בה גרים שני אנשים שהם לא בהכרח בני זוג. במקרים אלה פרגודים עשויים לספק לשני השותפים לחדר את האינטימיות החסרה בשהייה בחדר משותף. האזור שמאחורי אותם פרגודים הוא האזור הפרטי היחידי ואותם פרגודים משמשים לחציצה מוצלחת בין שני חלקי החדר.

פרגודים עשויים להיות שימושיים עבור מטרות רבות, יש לבחון את השימוש בהם עבור עיצוב בית המגורים שלנו, שכן עבור תפקודים רבים עשויים פרגודים להיות יעילים ביותר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דקים עץ אורן  פרגולות מחיר  הרכבת דקים