להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

פרגולות

פרגולות מיועדות בראש ובראשונה להצללה והגנה מסוימת,  בקיץ מפני השמש ובחורף מפני הגשם. פרגולות מתאימות בבתים פרטיים, מתאימות למוסדות ציבוריים, או בתי עסק שונים כמו בתי קפה ומסעדות בהם ישנה אפשרות לשבת בחוץ ולא רק בפנים. כל בית או כל מקום משתמש בפרגולות לצרכים שונים ולכן הגדלים הסגנונות והסוגים שונים מאחד לאחד. אם אנו רוצים לרכוש פרגולות חשוב שנבדוק קודם לכן מה הצורך שלנו בהם, לשם מה הם משמשים אותנו ואיפה ואז נחשוב על הסוג המתאים לנו לרכישה. פרגולות יעזרו לנו רבות וישמשו אותנו רבות בכל עונה, רק עלינו לבחור נבונה. 

 
ישנם פרגולות מעץ שזה הסוג הקלאסי והנפוץ, פרגולות מעץ בעלות מראה חמים מראה ביתי, מראה שמשתלב טוב בגינה בטבע. פרגולות מעץ יוצרות מראה שונה, כפרי, פרגולות מעץ בעלות אווירה נעימה לסביבה בה הן נמצאות. אנו יכולים גם להתקין פרגולות במרפסת או בגג של בניין בעל קומות. פרגולות משמשות כהגנה מפני השמש והגשם בכל עונה בהתקנת כיסוי מתאים, הן דורשות  תחזוקה על ידי ניקוי העץ בחומרים שמתאימים לו ולפעמים גם עבודות צביעה בהתאם למצב שלהן בגלל היותן של פרגולות חשופות לשמש ולגשם הן נוטות להתבלות להיהרס לדהות עם הזמן ולכן חשוב לתחזק אותן כראוי. 


ישנם גם 
פרגולות דמוי עץ ממתכת שהן שונות מן הסתם מסוג פרגולות מעץ. פרגולות מתכת אינן דורשות תחזוקה כמו פרגולות מעץ כיוון שהמתכת אינה חומר פגיע כמו עץ. בדרך כלל פרגולות ממתכת עשויות או מברזל או מאלומיניום, פרגולות מתכת יכולות להיות בעלות דמוי עץ כך שיתרון האיכות נשאר ויתרון החיצוניות נוסף עליהן כיוון שעץ נראה טוב יותר ממתכת. ניתן לרכוש פרגולות שנפתחות ונסגרות וכך מקלות עלינו ומוסיפות נוחות אנו יכולים לפתוח ולסגור פרגולות לפי הצורך שלנו בהן ונוחיותנו. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דקים ופרגולות סוככים חיפה סוככי זרועות סוככים למרפסת פרגולות אלומיניום