להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 שאלות ותשובות על בחירת פתרונות הצללה לבית

מעוניינים לשדרג את הבית בפתרונות הצללה בוטיק שיסייעו לכם לשמור על הצל בחצר וברחבי פנים הבית? במקבץ FAQ זה תוכלו ללמוד הכל על פתרונות ההצללה שכבשו את העולם! יועלו נושאים כמו בחירת דגמי פתרונות הצללה, בחירת חומרי ייצור בכל דגם והחלטה האם לרכוש התקן מכני או חשמלי. מקבץ FAQ זה יכיל את כל מה שתצטרכו לדעת על מנת לבחור פתרונות הצללה איכותיים לכל מקום בו הם נדרשים בבית.

כיצד ניתן לדעת האם פרגולה מסוימת איכותית, חזקה ועמידה?

פרגולה היא אמצעי הצללה להתקנה בחצרות ובמגרשים חיצוניים גדולים אחרים. ככזו, היא חייבת להיות עמידה בפני אקלים קשה. ההמלצה מספר אחד היא לרכוש פרגולת ברזל עם גג אלומיניום וליהנות מעיצוב בוטיק בחלק העליון ומעוצמה ועמידות חסרות תקדים ביסודות הפרגולה ובחיבורים. עוד אפשרות היא לרכוש פרגולה מעץ מלא, אבל אז זו לא תהיה פרגולה חשמלית. בכל מקרה, ניתן לרכוש פרגולה חשמלית מתכתית דמוית עץ בצביעה ברמה גבוהה ביותר של מוטיב זה.

אלו פונקציות חשובות ישנן בפרגולה ממוצעת?

פרגולה צריכה שיהיו לה תריסים עליונים (רפפות) שניתן לשלוט בהם על ידי פתיחה וסגירה מכניים בפרגולת עץ וחשמליים בפרגולת אלומיניום. היא צריכה, בדגמים בהם אין לה עמודים, אלא רק חיבור לגג באמצעות מיתרים, להתקפל כמקשה אחת. הגג צריך לרדת לכיוון הקיר. פונקציה מיוחדת אחרת, שלא קיימת בכל פרגולה היא חלוקת הגג לאזורים, ואז ניתן לקפל רק חלקים ממנו ואת האחרים – להשאיר במצב הקודם. בדרך זו אתם מבטיחים שליטה טובה לא רק בפרגולה כמכלול אלא בחלקים השונים בהם אתם מעוניינים לשנות את אצוות האור בהתאם לשיקוליכם.

מהם הפתרונות המובילים בענף הסוככים?

סוככים המספקים צל בכניסות לחנויות, בתי עסק ומרפסות שמש של דירות צריכים להיות סוככים רחבים. ישנם סוככי זרועות בהם מתבצעת הפרדה לזרוע ויריעה. היריעה ניתנת לקיפול ידני או חשמלי. לחלונות קטנים, לעומת זאת, נהוג להסדיר סוכך חשמלי בשם מרקיזה. זהו סוכך שמתקינים בו חשמל כמעט תמיד; אחרי הכל, הוא מותקן בקומה גבוהה בבניין והגישה היחידה לקיפול היריעה היא דרך שלט רחוק חשמלי. למרקיזה, בדומה לסוכך הזרועות, יריעה אנכית המשמשת להגנה מפני קרינת שמש ישירה.