להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 כך תעצבו במועצה שלכם ריהוט רחוב מודרני אותנטי

ריהוט רחוב מוסיף המון לשגרה שלו ולעיצובו. בכך, הוא תורם רבות להוואי הכללי שלו ומייצר נגישות של ממש עבור המבקרים בו. כך אנו ממליצים לכם לבחור ריהוט רחוב מודרני אשר יבטיח ליטוש של עיצובו והסבת נוחות לכל מבקר ומבקרת. עליית רמת התשתיות ברחוב תורגש לאין ערוך. מאד מומלץ לקרוא ולהתעדכן בטרם היישום בפועל במועצה.

עיצוב פתרונות ישיבה ציבוריים

ברחוב, רכיבי הישיבה עשויים עץ או מתכת. מאד חשוב לבסס את בחירתכם על חומר ייצור עמיד ונוח אשר יקנה לכם שקט תעשייתי מהחלפתו כמוצר למשך הרבה מאד שנים וגם יספק ליושבים רגעי בילוי נוחים ואיכותיים. ניתן לבחור פריטים לישיבה בודדת כמו כיסא מרותח למדרכה, או לבסס את בחירתכם את ספסל ל- 2-3 יושבים. במקרה כזה, כדאי לשקול לרתך את הספסל בכל 1/3 או 1/2 מהרוחב שלו על מנת ליצור 2-3 מקומות ישיבה מופרדים להגברת הפרטיות של היושבים הבודדים. הם ייהנו מ- 2 ידיות או ידית בודדת של הפרדה ובכך יקבלו נתח מהספסל לעצמם בלי לחוש במבוכה כשהם באים לשבת על ספסל רציף שכבר נתפס על ידי מישהו אחר.

עיצוב שולחנות ציבוריים

שולחנות ציבוריים יכולים להתהוות בסמוך לריכוז גבוה של כיסאות וספסלים, או כאשר מדובר בפארק או גן ציבורי. עיצוב שולחנות ציבוריים מעין זה צריך להתבצע על פי המתכונת של גופי הישיבה שנבחרו הן בצבע והן בגוון על מנת להשיג תבנית דקורטיבית אחידה במרחב. במידה ומדובר בפארק או גן שטרם אכלסתם אותו בספסלים, ניתן לגבש פתרון מקיף שהוא גם ישיבה וגם שולחן: ריהוט קק"ל. רהיט זה, שנקרא גם שולחן קק"ל, מכיל 2 ספסלי עץ אחד מול השני כשבמרכזם שולחן אלכסוני בצורת פירמידה קטומה (ללא חוד קצה). במקום חוד בחלק העליון יש משטח שהוא בסיס השולחן, עליו ניתן לערוך פיקניקים.

עיצוב פרגולות למרחבים ציבוריים

בפארקים, בגנים או במדרחובים גדולים, מומלץ לשקול להציב פרגולה ציבורית. בתכנון, יש לקחת בחשבון מושגים כמו סוג ההצללה, ועיצוב ההתקן ביחס למרחב בגוון ובצורה. מומלץ לעבוד עם מעצב פנים המתמחה בבחירת ריהוט רחוב קבוע ולגבש התקן הצללה בוטיק לרחוב.